Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Bizden Haberler

Su Hakkında Bilgiler

Su Hakkında Bilgiler

Bulunduğumuz gezegenimiz içindeki canlı varlıkların hepsinin özünde tek bir madde var; Su. Su yaşadığımız gezegenin %80’inini , vücudumuzun %70’ini ve bitkilerin %80-95’ini kaplamaktadır.
Su arındırıcı,yenileyici özelliğiyle vücudumuzdan toksin atmamazı sağlayan önemli bir yardımcıdır. Vücudun doğal dengesini  korumak için her gün yeterli ve dengeli olarak su tüketmeliyiz.
 
Hücreleri birbirine bağlayan su DNA yapısını koruyarak,hasarlı DNA yapısını onarır. Böylece sağlıklı bir vücudun temel yapısı  korunmuş olur. Su içmeyen insanlarda kısa vadede değil ama uzun vadede ciddi rahatsızlıklar baş gösterir. Başta kalp damar hastalıkları olmak üzere böbrek,karaciğer,beyin ve deride zehirli çökentiler oluşur. Su iyi bir onarıcıdır. depresyon,yorgunluğa karşı zindelik verir.Kalp krizi ve felce karşı koruyucudur. Hamileler, emziren anneler ve spor yapanların özellikle çok su tüketmesi gerekir. Sağlıklı ve uzun yaşamın kaynağı olarak su içmeye özen göstermeliyiz.
Damacana ve plastik şişelerde tükettiğimiz suların içinde bulunduğu kabın kimyasal maddesini karışabilme ihtimali olduğu gibi bu maddeler uzun vadede vücudumuza zarar verebilecek konuma gelebilmektedir. Her daim sevdiklerinize ve kendinize taze ve uzun vadede sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmeyecek olan arıtma suyu ile birlikte damağınıza uygun kaliteli ve pH 8,5 oranına sahip suyu içebilirsiniz.
 
Arıtma sistemlerinde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde belli periyodik değişim ve bakımları yapıldıktan sonra temiz,kaliteli ve vücudunuza yararlı olacak suyu gönül rahatlığıyla kendiniz ve sevdiklerinize tükettirebilirsiniz. Arıtma suyu ile birlikte yapacağınız çay,kahve ve yemeklerin tatlarında değişiklikler hissedeceksiniz.

Diğer Haberler

haberler-text
Tıkla Ara