Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Bizden Haberler

İçme Suyumuzu Neden Arıtmalıyız?

İçme Suyumuzu Neden Arıtmalıyız?

Su, hayatın devamlılığı için tüm canlılar için vazgeçilmez ama sınırlı bir kaynak. Dünya yüzeyinin %70’i suyla kaplı olmasına rağmen içilebilir su kaynakları toplam suyun suyun %1’inden bile azdır.
Doğada saf suya en yakın su, yeryüzüne düşen yağmur ve kar sularıdır. Saf su yeryüzüne düştüğü an, topraktaki mineraller ve çeşitli maddelerle karışarak saflığını kaybetmektedir..
Genel olarak suyun gökyüzünden evimizdeki musluklara kadar geçen yolculuğunda kalitesini düşüren başlıca unsurlar şunlardır:
Ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs gibi zararlı maddeler
Toprak yapısından veya eskimiş borulardan kaynaklanan demir, alüminyum, sülfat gibi maddeler
Özellikle belediyelerin suyu dezenfekte etmek için kullandığı serbest klor
Tat, renk, koku ve bulanıklığını etkileyen koşullar
Dünyanın dört bir yanında insanlar sağlıklı ve lezzetli suya ulaşmanın sıkıntısını çekmektedir. Musluktan akan su ise beklentilerin altında kalınca, su arıtma cihazları devreye giriyor.
Zirve Su Arıtma Cihazları ile doğadaki bu işlemi tersine çevirerek musluğunuzdan temiz,lezzetli su akmasını ve tüketmenizi sağlar. Suyunuzu tüm bakteri ve kirleticilerden arındırır.
Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi ile suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerden arındırılmasını sağlar.
Gönül rahatlığı ve kaliteli bir şekilde içebileceğiniz suyunuz her zaman elinizin altında olur. Ayrıca sebze ve meyvelerinizi yıkayabilir, lezzetli çay ve kahveler tüketebilirsiniz.
İhtiyacınıza en uygun Zirve Su Arıtma ürününü belirlemek için size bir telefon uzağındayız.Zirve Su Arıma Hatay su arıtma sistemlerinde kendini kanıtlamış firmalardandır. İletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

haberler-text
Tıkla Ara