Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Su Arıtma Depoları

Su Arıtma Depoları

Günümüzde su kaynaklarındaki azalma ve kirliliğin yanı sıra şebekelerde suları temizlemek için kullanılan kimyasallar sonucu insanlar temiz su arayışı içine girmiştir.
Damacana ve hazır sularının çoğunlukla plastik içinde beklemesi ve çoğunluğun kaynağının belli olmaması su arıtma cihazlarını kaçınılmaz kılmıştır. Su arıtma cihazları ile kendi evinizden, iş yerinizden veya istediğiniz her yerden dilediğiniz zaman sağlıklı, temiz, taze ve lezzetli suya ulaşabilirsiniz. Bu yüzden biz de su arıtma cihazı kullanmanızı öneriyoruz.
 
Su arıtma depoları da  su arıtma cihazlarının en önemli parçalarındandır. Su arıtma cihazları son teknoloji filtreler ile donatılmış ve suyu yeterince temizleyebilse de su arıtma depoları iyi olmaz ise kullandığınız suyun kalitesini düşürecektir.  Bu yüzden su arıtma cihazlarında kullanılan diğer parçalarda olduğu gibi su arıtma depoları da yüksek kaliteli olmalıdır.
Günümüzde su arıtma piyasasının büyümesinden dolayı çok sayıda marka, model ve seçenek arasında tercih yapmakta zorlanmaktadır. Bir su arıtma cihazı deposu alırken veya su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında deponun yapıldığı malzeme gelmektedir. Deponun malzemesi ve garanti süresi çok önemlidir.
Su Arıtma Deposu Nasıl Olmalıdır ?
Su arıtma cihazlarının güvenli bir şekilde taze, sağlıklı ve lezzetli su sunması için su arıtma deposunun paslanmaz çelikten olması gerekmektedir. Su arıtma cihazları ne kadar iyi filtrelerle, ne kadar iyi sistemlerle donatılmış olursa olsun su arıtma deposu kalitesiz ise su sağlıksız, lezzetsiz olabilmektedir. Özellikle düşük kaliteli plastik veya düşük kaliteli çelikten yapılan su artıma depoları arıtılmış taze sularda bile bakteri üretebilmekte ve  koku yaratabilmektedir. Eğer cihaz iyi kapatamazsa çeşitli kirleticiler suya nüfuz edebilmektedir. Ayrıca kalitesiz depolar kullanmak deponun kısa sürede patlamasına veya kısa sürede işlevini yitirmesine sebep olacaktır.
 
Zirve Su Arıtma olarak size diğer tüm parçalarda olduğu gibi son teknoloji su arıtma depoları sunmaktayız. Su arıtma depoları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cihazlar anti-bakteriyel özellikli, çift korumalı paslanmaz çelik tank ile sizlere güvenli içme suyu güveni vermektedir. Hava geçirmez sızdırmaz paslanmaz çelik tank kapağı ile tüm kirleticilerden korur. Havayla temas olmadığından suyun bayatlamasına engel olur. Kaliteli paslanmaz çelik ile de  sularınız deponuzun içinde güvenle depo edilir.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara