Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Membran Filtreler

Membran Filtreler

İçme suları ömrümüzün terkedilemez yaşam kaynakları. Hangi tüketim suyunun sağlıklı olduğunu düşünürken artık yaygınlaşan bir teknoloji olan su arıtma sistemlerini de kullanıyoruz ve bunun çok hijyenik ve kaliteli olması gerektiğini biliyoruz.

Membran filtre, suyu saflaştırma görevine yarayan çok önemli bir bileşendir. Yani membran filtreniz yeteri kadar işlev gösteremiyorsa suyunuz çok iyi arıtılamıyor manasına gelir. Bu filtreler zamanla eskisi gibi performans göstermemeye başlarlar ve suyu tam şekilde saflaştıramama ya da tıkanma benzeri sorunlar ortaya çıkarırlar. Peki bunlar sizin adına bir problem mi teşkil etmeli? yapay olmayan ki hayır. çünkü bizler bu filtrelerin sırf satışını değil bunun yanında teknik servisini de sizlere sağlıyoruz. ‘’içme suyu filtremde sorun var.’’ söylüyorsanız su arıtma sisteminiz ile ilgili tüm problemlerinizi çözüyor; dilediğiniz markada size kaliteli koruma sağlıyoruz.

MEMBRAN FILTRE NE ZAMAN DEĞIŞMELIDIR?
 
ana filtre su arıtma makinesinin esas filtresidir yani arıtma cihazı makinasının beyni memran filtredir.5 Micron, Aktif Karbon Filtre ve Karbon Block filtrelerinden su geçtikten sonra memran filtreye girer yukarıda belirtilen su arıtma filtreleri membran filtreye suyu arıtması için yalnızca hazırlarlar. Membran Filtrenin değişim süresi öteki filtreler değişim süresinde değiştiği takdirde 2 senedir fakat yer alan değişim göstermektedir. sağlıklı ve nitelikli bir su tüketmek istiyorsanız Membran filtenizi zamanında değiştirmeye dikkat ediniz. Zamanında değiştirilmeyen filtreler neticesi suda bakteri üremekte ve sağlığa zarar sunmaktadır.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara