Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri

Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri

Su yumuşatma sistemleri; suda sertlik ve kireç oluşturan kalsiyum ve magnezyum iyonlarının, iyon değiştirme yöntemi ile sudan uzaklaştırılması amacıyla kullanılır.
Zaman kontrollü su yumuşatma sistemleri suda bulunan ve sertliğe neden olan Kalsiyum (Ca) ve Magnezyum (Mg) iyonlarını belirli zaman periyotlarında gideren sistemlerdir.
 
Zaman kontrollü su yumuşatma sistemleri ile; sudaki kalsiyum ve magnezyum iyonları iyon değiştirme yöntemiyle giderilir.
 
Zaman kontrollü su yumuşatma sistemleri zamansal periyot olarak haftanın istenilen gününde, istenilen saatte herhangi bir müdahale olmaksızın, ilk kurulumda girilen programa bağlı kalarak rejenerasyon işlemlerini kendiliğinden gerçekleştirir.
 
Bu su yumuşatma sisteminde; Doyuma ulaşan reçine zaman kontrollü olarak tuzlu su ile rejenerasyona girerek, kalsiyum ve magnezyum iyonlarından temizlenir.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara