Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Reverse Ozmosiz

Reverse Ozmosiz

Ters osmoz ( reverse osmosis ) sistemleri, belirli bir ön arıtımından geçirilen ham suyun basınclandırılarak membranlardan gecirilmesi sonucu yüksek kalite de saf suyun elde edilmesi esasına dayanmaktadır.
  Ters Osmoz (Revese Osmosis ) Sistemleri, özellikle saf su ihtiyacı fazla olan başta kozmetik, medikal, kimya, üretim proses suları, ilaç sanayi, hastaneler, diyaliz merkezleri, tersaneler, gıda ve içecek olmak üzere bir çok sektör temsilcileri için vazgeçilmez arıtma ünitesi olarak bilinmektedir.
 
   Doğadaki osmotik basınçtan esinlenerek geliştirilen ters osmoz sistemleri, günümüzde kullanılan ileri arıtım yöntemlerinin başında gelmektedir. Sistemde kullanılan membranlar, anströng boyutundaki hassas gözenekleri sayesinde su içerisindeki tüm iyonların sudan uzaklaştırılarak yüksek kaliteli saf su elde edilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde üretim için gerekli niteliklerdeki saf suyun temininde yaşanan sıkıntıların yanı sıra proses suyu için ayrılan bütçenin her geçen gün arttığı göz önüne alınırsa, üretimde kullanılan suyun ters osmoz cihazları ile arıtılarak tekrar tekrar kullanılabilir forma ulaştırması, sistemin sağladığı önemli avantajlardan biri olarak görülebilir.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara