Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemleri

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemleri

Günümüzde gelişen teknoloji ve artan insan nüfusunun bir sonucu olarak, maalesef dünyamız her alanda hızla kirlenmekte ve zarar görmektedir.

Bu durumdan su kaynakları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Kullanılabilir ve içilebilir su kaynaklarında meydana gelen olumsuz gelişmeler, zaman zaman klasik arıtma yöntemlerinin yetersiz kalmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda yada ileri düzeyde arıtma istenilen özel proses sularında Reverse Osmosis ( Ters Ozmoz ) Üniteleri kullanılmaktadır.Reverse osmosis sistemi (ters osmos) en genel tanımıyla, suyun içerisinde bulunan Anyon ve Katyon iyonlarının giderilme işlemidir. Aynı zamanda bir tür ileri filtrasyon yöntemi olarak da uygulanmakta olan Reverse osmos üniteleri yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtım elemanıdır.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara