Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Su Arıtma Sistemlerinde Reverse Osmosis

Su Arıtma Sistemlerinde Reverse Osmosis

Bu ünitelerin çalışma prensibi, doğadaki osmotik dengenin ters işleyişi ile açıklanabilir.Reverse osmos sistemi Osmotik dengeyi tersine çevirmek için osmotik basınçtan daha fazla basınca gerek duyar.
Bu amaçla reverse osmos sistemlerinde yüksek basınç pompaları kullanılır.Yüksek basınç pompasının basınçlandırdığı su, üzerinde 5 angstrom boyutunda gözenekler bulunan membranlara iletilerek suyun saflaştırma işlemi gerçekleştirilmiş olur. Atık hattından çıkan ağır konsantre su ise drenaja verilir.Günümüzde kullanım alanları gittikçe genişleyen Reverse osmosis sistemleri her türlü endüstriyel alanlar ve evsel uygulamalarda güvenle kullanılmaktadır.İleri su arıtma teknolojileri grubunda olan R.O sistemlerinin çok çeşitli sektörlerde kullanım alanı bulunmaktadır.Deniz suyu arıtma, kuyu suyu  arıtma gibi bir çok spesifik ağır metal veya tuzluluk içeren sularda kullanıldığında tam bir çözümdür. Türkiye'de üretimini yaptığımız reverse osmosis sistemleri kalite fiyat dengesi ile işletmeler ve evsel kullanımlarda mükemmel çözümler sunmaktadır.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara