Alis Endüstriyel Ürünler Pazarlama San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.
Serinyol Mah. Pak Sok. No: 9/3 Antakya/HATAY
info@zirvesuaritma.com.tr

Ürünlerimiz

Reverse Osmosis Sistemi Nasıl Çalışır ?

Reverse Osmosis Sistemi Nasıl Çalışır ?

Reverse osmos sistemleri evsel ve endüstriyel olmak üzere ikiye ayrılır, evsel reverse osmosis cihazları genelde paket sistem olarak ticari satış uygulaması yapılmaktadır.
Evsel reverse osmosis cihazları da çalışma şekilleri genel endüstriyel reverse osmosis sistemlerine benzemektedir. Endüstriyel reverse osmosis sistemlerinin uygulamaları, tamamen proje bazlı olmaktadır. İstenilen çıkış suyu  kalitesine bağlı olarak yapılan projelendirmeler reverse osmosis sistemin genel öbeğini oluşturur. İstenilen kapisitelerde üretimini gerçekleştirdiğimiz reverse osmosis sistemleri ana başlık olarak, ön mikronik filtre yüksek basınç pompası, membranlardan oluşur. Yüksek basınç altında membranlardan geçirilen su üretim tarafından iletkenliği-TDS'i düşürülmüş olarak çıkar. Suyun tuzluluk oranına bağlı olarak da recovery yani geri kazanım miktarını belirler. Yüksek tuzluluk değerlerinde, suyun daha büyük bir bölümünü atar. Tüm bu işlemlerin gerçekleşmesi için reverse osmosis sisteminin  otomasyon merkezinin çok iyi kalitede olması gereklidir. Aynı zamanda kullaılacak tüm ekipmanların sertifikalı ve gıda tüzüğüne uygun olması gerekmektedir.

TEKLİF AL FORMU

FORMU GÖNDER

Diğer Ürünlerimiz

Su arıtma sektörüne kaliteli ekipmanları uygun fiyatla sunma yolunda ilerlemekte ve her geçen gün ürün portföyümüzü genişletmekte, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
Tıkla Ara